Naujagimio fotosesija

Vos gimę mažyliai yra nepakartojamai žavūs. Labai svarbu naujagimio fotosesiją planuoti dar iki jam gimstant. Neretai tėveliai guodžiasi jog nespėjo užfiksuoti unikalių kadrų, nes Lietuvoje naujagimio fotosesijos dar tik skinasi kelią ir tėveliai apie jas sužino jau po laiko.

Kada fotografuoti? Gražiausius kadrus pavyksta užfiksuoti 5-12 kūdikėlio gyvenimo dieną. Tokio amžiaus mažyliai daugiausiai miega, jie būna dar natūraliai lankstūs ir galimos įvairios mielos pozos.

Kada rezervuoti fotosesiją? Naujagimio fotosesiją rekomenduojame užsisakyti iki kūdikėlio gimimo. Preliminariai jums rezervuosime datą, o tikslią dieną fotosesijai nuspręsime tik gimus kūdikiui. Taip, kartais kūdikiai gimsta anksčiau ar vėliau negu planuota, todėl svarbu laiku su mumis susisiekti gimus kūdikiui, to nepadarius, negalime garantuoti, kad rasime jums laisvą laiką fotosesijai.

Kokiais rūbeliais aprengti? Naujagimiai ypatingai žavūs tiesiog tokie, kokie jie yra ir dažniausiai jie fotografuojami nuogi, naudojami rankų darbo mezginiai, įvairūs aksesuarai, pledukai ar mieli daikteliai, kuriuos lengva uždėti ir nuimti. Rekvizitais pasirūpiname mes.

Saugumas. Svarbiausia sukurti jaukią aplinką mažyliui, todėl patalpa prišildoma iki ~26C temperatūros ir visos fotosesijos metu šildytuvo pagalba užtikriname, kad temperatūra nekristų. Visos fotografavimo pozos yra daromos natūraliai, kad būtų patogu, nieko nedarant per prievartą. Dirbame labai švelniai, kad nepabustų mūsų modelis.

Kaip pasiruošti fotosesijai?  Svarbiausia nusiraminti! Naujagimis kuo puikiausiai jaučia jūsų emocijas, rami mama – ramus vaikas. Fotosesijos metu mes viskuo už jus pasirūpinsime, jums reikia tik pamaitinti mažylį ir mėgautis stebint fotosesiją arba poilsiu prie arbatos puodelio.

Kur fotografuojami naujagimiai? Naujagimiai fotografuojame mūsų studijoje arba jūsų namuose Kaune arba Vilniuje. Fotografuojant namuose atsivežame mini studiją su visais reikiamais rekvizitais fotosesijai.