Informacija

Naujagimio fotosesija

Vos gimę mažyliai yra nepakartojamai žavūs. Labai svarbu naujagimio fotosesiją planuoti dar iki jam gimstant. Neretai tėveliai guodžiasi jog nespėjo užfiksuoti unikalių kadrų, nes Lietuvoje naujagimio fotosesijos dar tik skinasi kelią ir tėveliai apie jas sužino jau po laiko.

Kada fotografuoti? Gražiausius kadrus pavyksta užfiksuoti 5-12 kūdikėlio gyvenimo dieną. Tokio amžiaus mažyliai daugiausiai miega, jie būna dar natūraliai lankstūs ir galimos įvairios mielos pozos.

Kada rezervuoti fotosesiją? Naujagimio fotosesiją geriausiai užsisakyti likus mėnesiui iki kūdikėlio gimimo. Tuomet preliminariai jums bus rezervuotas laikas. Jeigu atsitinka taip, kad vaikelis netikėtai pasibels gerokai anksčiau ar vėliau, ne bėda, būtinai atrasime jums laiko.

Kokiais rūbeliais aprengti? Naujagimiai ypatingai žavūs tiesiog tokie, kokie jie yra ir dažniausiai jie fotografuojami nuogi, naudojami rankų darbo mezginiai, įvairūs aksesuarai, pledukai ar mieli daikteliai, kuriuos lengva uždėti ir nuimti.

Saugumas. Svarbiausia sukurti jaukią aplinką mažyliui, todėl patalpa prišildoma iki ~26C temperatūros ir visos fotosesijos metu šildytuvo pagalba užtikriname, kad temperatūra nekristų. Visos fotografavimo pozos yra daromos natūraliai, kad būtų patogu, nieko nedarant per prievartą. Dirbame labai švelniai, kad nepabustų mūsų modelis.

Kaip pasiruošti fotosesijai?  Svarbiausia nusiraminti! Naujagimis kuo puikiausiai jaučia jūsų emocijas, rami mama – ramus vaikas. Fotosesijos metu mes viskuo už jus pasirūpinsime, jums reikia tik pamaitinti mažylį ir mėgautis stebint fotosesiją arba poilsiu prie kavos puodelio.

Kur fotografuojami naujagimiai? Naujagimius fotografuojame jūsų namuose, nes jie geriausiai jaučiasi namų aplinkoje, o kelionė į studiją gali juos išvarginti. Mini studijai reikia tik keleto kvadratinių metrų.